O nás

Kdo jsme, naše projekty aj.

AUTOŘI PROJEKTU

Lukáš ZEMAN

provozovatel výletní restaurace MONACO, Škrovád
provozovatel kulturních a zážitkových akcí

Více jak 10 let let zkušeností v oboru gastronomie, zážitkové gastronomie, pořádání kulkutních a společenských akcí. Ing. David PRACHAŘ
majitel reklamní agentury DAPRA DIRECT s.r.o.
provozovatel půjčovny HRAJIsi.cz a dj

Více jak 10 let zkušeností v oboru pořádání kulturních akcí – ozvučení, moderování se zaměřením na svatby, firemní večírky a další.  


——————————————————————————————————————————–

„V rámci vzájemné spolupráce máme za sebou desítky úspěšných akcí – svatby, narozeniny, tématické diskotéky pro dospělé, firemní večírky a další.“

TOP AKCE, KTERÉ JSME REALIZOVALI
VÁNOCE NA RUBY | ZOO PÁRTY | PYŽAMOVÁ PÁRTY | Z5 DO ŠKOLY a další


O projektu ČESKÉ-SVATBY.cz čtěte níže!

O projektu ČESKÉ-SVATBY.cz

Cílem projektu ČESKÉ-SVATBY.cz je využití dlouholetých zkušeností a skloubení oborových činností zakladatelů projektu a dopřát tak svatebčanům plně komfortní služby při realizaci jejich svatebních přípravách, které jim ušetří nejen čas a nervy, ale dokáže budoucím novomanželům dopřát nevšední zážitek při vstupu do společného života.

V rámci projektu ČESKÉ-SVATBY.cz spolupracujeme i s dalšími zařízeními a umělci, díky kterým jsme schopni vytvořit široké portfolio služeb a nabídnout tak budoucím novomanželům veškeré služby spojené s přípravami a realizací. 


GARANCE DOMLUVENÝCH CEN !!!

Na rozdíl od některých jiných provozovatelů, MY GARANTUJEME domluvené ceny bez ohledu na případné cenové změny vstupních materiálů, to platí zejména v oblasti gastronomie!

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Ke každé akci přistupujeme tak, jako by jsme ji připravovali sami pro sebe. Nechceme stereotyp – stále posouváme hranice. Proto lze říci, že co svatba to originál. I proto na základě vašich reakcí můžeme s klidem říci, že jsou naše akce úspěšné!

CENOVÁ KALKULACE

Rádi vám připravíme cenovou kalkulaci na míru dle vašich finančních možností. 

Garantujeme cenovou nabídku po celou dobu. Již dopředu tedy víte, kolik zaplatíte! Platí od odsouhlasení CN.

PORADENSKÉ SLUŽBY

Tým zkušených odborníků je vám připraven odpovědět na Vaše dotazy.

GARANTUJEME

ZÁRUKA SPOKOJENOSTI
GARANCE CEN